Právnici
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zdravotná starostlivosť na Slovensku a vymožiteľnosť práva v nej

Goto down

Zdravotná starostlivosť na Slovensku a vymožiteľnosť práva v nej Empty Zdravotná starostlivosť na Slovensku a vymožiteľnosť práva v nej

Odoslať  ezech So júl 05, 2008 7:53 pm

Čaute,
v poslednom čase sa mi množia nepríjemné skúsenosti so zdravotníckymi pracovníkmi na Slovensku. Minule som bol v lekárni, kde som si chcel vybrať liek na lekársky predpis. Keďže tam daný liek v tej chvíli nemali, pani magistra mi povedala, že sa mám zastaviť poň zajtra. Aj sa tak stalo, lenže "milá" pani mi vrátila nevybavený recept s tým, že mám ísť skúsiť do inej lekárne, že oni ten liek neobjednávajú... Samozrejme to malo jeden háčik - ten deň, kedy mi to pani "lekárnička" vrátila, bol posledným dňom platnosti môjho receptu a bolo asi šesť hodín večer, takže som sa k takmer životne dôležitému lieku nedostal a musel som opätovne navštíviť lekára, aby mi daný liek predpísal ešte raz...

Ak niekto viete, či mala milá pani právo odmietnúť vybaviť lekársky predpis a navyše ho zbytočne jeden deň držať, dajte mi pls vedieť... Chcel by som s tým niečo robiť, pretože ma takéto arogantné pracovníčky dostatočne iritujú...

Dík

ezech

Počet príspevkov : 7
Registration date : 05.07.2008

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.